Společnost NUTREND se sídlem v Olomouci, přední výrobce sportovní výživy a doplňků, hledá dalšího člena grafického týmu.

Pracovní náplň:
produktový design
sazba
tvorba PR a POS materálů.

Požadujeme:
vysoce profesionální znalost aplikací Indesign, Photoshop a Illustrator. (matte painting, postprodukce, předtisková příprava)
schopnost pracovat v teamu, zodpovědnost, časovou flexibilitu
anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem

Nabízíme:
práci na plný úvazek
zázemí úspěšné a stabilní společnosti
mladý kreativní team
práci na zajímavých projektech
zaměstnanecké benefity

Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Sídlo společnosti NUTREND v Olomouci (nelze vykonávat externě)

Pro zařazení do tříkolového výběrového řízení je nutné zaslat portfolio v pdf + CV.
UCHAZEČI, KTEŘÍ NEPŘILOŽÍ SVÉ PORTFOLIO NEBUDOU ZAŘAZENI DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ!

Společnost
NUTREND D.S., a.s.
Adresa
Olomouc – Chválkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NUTREND D.S., a.s., Kamila Koutná