Nezisková organizace, Rozum a Cit, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici:

Průvodce pěstounských rodin – Plzeň a okolí

Náplň práce:

  • průvodce pěstounských rodin – Plzeň a okolí
  • případová práce s klienty
  • komunikace s úřady a dalšími organizacemi
  • síťování služeb pro pěstounské rodiny
  • sestavování vzdělávacích plánů pěstounským rodinám

Požadujeme:

  • vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného podle zvláštního právního předpisu v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost

nebo

  • vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zvláštního právního předpisu

  • pozitivní a proaktivní přístup, schopnost práce v týmu i samostatně
  • loajalitu k organizaci
  • organizační schopnosti
  • komunikační schopnosti, psychickou odolnost
  • trestní bezúhonnost
  • zkušenost v oblasti náhradní rodinné péče výhodou
  • časovou a úkolovou flexibilitu
  • řidičský průkaz skupiny „B“ (aktivní řidič)
  • minimálně 1 rok klientské praxe výhodou

Nabízíme:

  • smysluplnou práci v uznávané neziskové organizaci
  • zkrácený úvazek (0,5, postupně lze navýšit)
  • 5 týdnů dovolené, odpovídající finanční ohodnocení
  • zajímavé benefity - flexibilní pracovní dobu, home office, sick days
  • možnost seberealizace, profesní růst, supervize, intervize
  • nástup dohodou, ideálně 1.6.2019

Životopisy zasílejte odpovědí na inzerát.

Pokud budete shledán/a jako vhodný kandidát, budeme Vás do 2 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat s nabídkou termínu na osobní schůzku.

Zasláním svého životopisu, popř. odpovědí na inzerát souhlasíte, aby Vaše osobní údaje byly zpracovány a uchovány dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení po dobu trvání výběrového řízení, resp. po dobu výběru uchazeče o zaměstnání na volnou pracovní pozici

Společnost
ROZUM A CIT
Adresa
Guldenerova 1317/21, Plzeň – Východní Předměstí
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Benefity: Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Služby, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.