Hledáme šikovné lektory, které baví práce s dětmi a mládeží. Jsme super parta. Přidáte se k nám?

Požadujeme
čistý trestní rejstřík
životopis a motivační dopis
organizační schopnosti
spolehlivost a flexibilitu
praxe s dětmi a mládeží výhodou
ochotu cestovat

Nabízíme
Práce na DPP/IČO 1500 Kč/den lektorování + bonusy
Práci v příjemném kolektivu
Možnost kreativní seberealizace v originálním projektu, více na www.revolutiontrain.cz
V budocnu možnost trvalého pracovního poměru nebo dlouhodobá spolupráce

Náplň práce
Lektorování v Praze nebo v dalších městech ČR, vše po předchodzí dohodě.
Smysluplná práce v příjemném kolektivu.
Lektorování probíhá v českém jazyce.
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici prosíme o zaslání životopisu včetně fotografie a motivačního dopisu.
Prohlídka Protidrogového vlaku je 28.1. v 18.00 ne dle individuální domluvy na nádraží Praha - Dejvice.

Společnost
NOVÉ ČESKO, nadační fond
Adresa
Václavkova 169/1, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Plat
Plat: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Praxe a stáže, pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.