SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK do Sociální poradny pro osoby se sluchovým postižením a jejich blízké

(úvazek 1,0 - možnost i zkráceného úvazku)

Hledáme:

  • aktivního a samostatného člověka
  • člověka se schopností sebeřízení a schopností učit se
  • člověka, kterému vyhovuje individuální samostatná práce

Požadujeme:

  • VOŠ/VŠ vzdělání v oboru sociální práce (klasifikace dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách)
  • zkušenosti z oblasti poradenství a sociální práce
  • komunikativnost a schopnost pracovat v týmu
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
  • bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
  • zdravotní způsobilost

Výhodou:

  • zkušenost s problematikou sluchového postižení
  • alespoň základní znalost znakového jazyka (a chuť dále ji rozvíjet)
  • předchozí praxe v sociální poradně
  • orientace v oblasti grantů a dotací (výkaznictví, rozpočty, žádosti)
  • orientace v sociálních službách, metodách a standardech sociální práce (znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách)
  • organizační schopnosti a zkušenosti s vedením dokumentace

Nabízíme:

  • smysluplnou a tvůrčí práci
  • možnost dalšího vzdělávání
  • práci pod supervizí
  • možnost podílet se na dalších aktivitách organizace
  • dobré pracovní zázemí v neziskové organizaci působící na trhu již 28 let
  • smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
  • finanční ohodnocení odpovídající neziskovému sektoru a praxi

Náplň práce:

  • přímá práce s klienty Sociální poradny
  • vedení dokumentace
  • psaní a podávání žádostí o dotace
  • podílení se na zkvalitňování a rozšiřování sociální služby (vytváření SQ, metodik)
  • podílení se na pořádání kulturně-osvětových akcí

Nástup:

  • ihned, nebo dle dohody

Společnost
Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s.
Adresa
Hábova 1571/22, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Hábova 1571/22, 15500 Praha 5 – Stodůlky, Česká republika
235 517 313