Jsme významný evropský dodavatel řešení v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů. Naše společnost se specializuje na automatizaci technologických procesů v průmyslu (Oil&Gas, chemie, farmacie, potravinářský průmysl, energetika, atd.). Druhou oblastí naší působnosti je automatizace strojů a výrobních linek v automobilovém průmyslu.
Naši zaměstnanci jsou základem úspěchu naší společnosti. U nás najdete otevřený přístup a příjemnou pracovní atmosféru. Díky ploché organizační struktuře a principu „vždy otevřených dveří“ vytváříme prostor pro spolupráci a vzájemný respekt. U nás můžete získat praxi, začít kariéru nebo uplatnit své dosavadní zkušenosti.

Přidejte se k nám a budete se podílet na zajímavých projektech u nás i v zahraničí!

Vedoucí projektů - Hlavní inženýr projektů

Na co se můžete těšit

Samostatné vedení projektů především v oblasti Oil&Gas, chemie, farmacie a energetiky, přičemž některé projekty jsou realizovány pro zahraniční zákazníky. Současně dokumentace nebo komunikace s klientem může být vedena v cizím jazyce. Vedoucí projektů se účastní celého životního cyklu zakázky, od nabídkové činnosti a kalkulací, přes projektovou přípravu a samotné projektování, až po autorský dozor v místě instalace. Předpokládá se intenzivní komunikace s investorem a zástupci ostatních profesí. Vedle znalosti norem se uplatňují znalosti správné inženýrské praxe v daném oboru, znalost vybraných technologických procesů a znalost projektového řízení.

Náplň práce

  • Samostatné řízení zakázek
  • Vedení projektových a realizačních týmů
  • Odpovědnost za vypracování projektové dokumentace MaR nebo Elektro
  • Technická jednání se zákazníkem
  • Nabídková činnost / Příprava podkladů pro výběrová řízení

Co očekáváme

  • Vzdělání se zaměřením na automatizační techniku nebo elektrotechniku (praxe v oboru podmínkou)
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. – nutno splňovat podmínky pro získání osvědčení §8
  • Dobrý přehled v technických normách
  • Celkový přehled v oblasti měřicí a regulační techniky
  • Zkušenosti s vedením projektových a realizačních týmů
  • Uvítáme znalost některého z CAE systémů, nejlépe E-Plan, AutoCAD, COMOS, apod.
  • 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost anglického, popř. německého jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací

Co nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení + roční bonus
  • Systém firemních benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a poukázky Ticket Multi
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • Stabilní zázemí velké zahraniční firmy s otevřenou firemní kulturou
  • Přátelský kolektiv
  • Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst

Společnost
Process Automation Solutions s.r.o.
Adresa
Křižíkova 3009/72a, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Process Automation Solutions s.r.o., Petra Peterková