Společnost JRC Czech a.s. se zaměřuje se na prodej kompletního sortimentu her, herních konzolí, příslušenství, merchandisu.... Jsme jedničkou na trhu ve videohrách a provozujeme 36 specializovaných prodejen JRC v Česku, 15 prodejen Brloh na Slovensku a 2 prodejny JRC v Rumunsku.

Účetní junior

Požadujeme:

· SŠ vzdělání ekonomického směru

· Předchozí praxe na obdobné pozici výhodou

· Uživatelskou znalost PC – MS Office

· Znalost účetnictví a daňové problematiky

· Práce s účetním systémem ABRA výhodou

Mírně pokročilou znalost anglického jazyka (občasná mailová komunikace se zahraničními dodavateli)

· Samozřejmostí je ochota k dalšímu vzdělávání, svědomitost, pečlivost, vysoké pracovní

nasazení a loajalita

Náplň práce:

Zajištění koloběhu účetních dokladů

· Evidence, kontrola a zaúčtování přijatých faktur do účetního/skladového systému

· Účtování pokladních, skladových a interních dokladů,

· inventarizace účtů při měsíčních závěrkách

· komunikace s dodavateli a prodejnami

· Pomocné účetní práce v účetním systému ABRA

Nabízíme:

· Odpovídající finanční ohodnocení

· Zázemí stabilní společnosti

· Prostředí dynamické herní společnosti

· Neformální pracovní prostředí

· Možnost dalšího vzdělávání

· Smlouva na HPP.

Benefity:

· Zaměstnanecké slevy

· Multisport Karta

· Firemní cvičení

· Flexibilní pracovní doba

· Stravenky v hodnotě 105,-- Kč

Nástup Ihned

Společnost
JRC Czech a.s.
Adresa
Naskové 1100/3, Praha – Košíře
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel