PŘÍJEMNOU JUNIOR FINANČNÍ NEBO ZKUŠENOU MZDOVOU ÚČETNÍ

Hledám pro svého kolegu Daňového a účetního poradce JUNIOR ÚČETNÍ nebo MZDOVOU ÚČETNÍ. A to na zkrácený(3/4) nebo plný pracovní úvazek.

Práce je ideální pro maminky po mateřské dovolené, pro junior účetní, které se chtějí posunout, pro čerstvé absolventy. Já vím že to zní strašně široce, ale je to malá společnost, která je pružná a dokáže se přizpůsobit tomu, jaké jsou vaše znalosti a dovednosti. Co musíte být: musíte mít svoji práci rád(a) a musíte se chtít učit.

Jeho společnost JKL consult s.r.o. je malá účetní společnost, která velmi úspěšně podniká na našem trhu již přes 20 let. Sídlí na Praze 5, ul. Naskové, 12 min. autobusem ze stanice metra Anděl.

Co nabízí?

  • práci v malém tříčlenném týmu pod vstřícným a zkušeným nadřízeným
  • klouzavou pracovní dobu s možností individuálního nastavení (není možné dělat práci jen z domova, požadují, abyste alespoň 3 dny v týdnu byl(a) na pracovišti)
  • program péče o zaměstnance

Pracovní náplň:

Prakticky jsou možné dvě varianty. Buďto jste méně zkušená finanční účetní, která bude zpracovávat účetnictví z části a nebo úplně (v závislosti na Vašich znalostech a zkušenostech) malých společností

nebo

budete zpracovávat komplexní mzdovou agendu cca 200 zaměstnanců. Pokud byste chtěl(a) zpracovávat mzdy, musíte této oblasti rozumět a musíte v ní mít zkušenosti.

Vždy pracujete v účetním programu Money a Target (zaučí Vás)

Co požadují?

  • Pokud chcete zastávat pozici junior finanční účetní- pak musíte znát dobře podvojné účetnictví a znát základní pravidla v oblasti daní (co to je dph, jaké jsou sazby, co je to kontrolní hlášení...) znalost může být pouze teoretická
  • Pokud preferujete práci mzdové účetní, musíte této oblasti dobře rozumět. Dokáži si představit, že budete tuto pozici vykonávat pouze na základě teoretických znalostí, ale musí být velmi dobré. Musíte se orientovat v Zákoníku práce, znát dobře základní ustanovení, musíte umět počítat přesčasy, příplatky..)

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, prosím o zaslání životopisu a motivačního dopisu. Do motivačního dopisu nám prosím odpovězte na níže uvedené otázky.

Otázky pro Vás:

• Čím Vás oslovila námi nabízená pracovní pozice?
• Jaké novinky přináší rok 2019 pro účetní ?
Za Vaše odpovědi předem děkuji. Všem uchazečům odpovíme. Horáková Blanka, externí personalista společnosti

Společnost
MOBI spol. s r.o.
Adresa
Naskové 1100/3, Praha – Košíře
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.