CRIF je globální společnost specializující se na vývoj a řízení služeb úvěrových registrů, obchodních informačních systémů a úvěrových řešení. Společnost byla založena v roce 1988 v Bologni (v Itálii). Společnost působí na 4 kontinentech - v Evropě, Americe, Africe a Asii.

CRIF is a global company specializing in credit bureau and business information, outsourcing and processing services, and credit solutions. Established in 1988 in Bologna (Italy), CRIF has an international presence, operating over four continents (Europe, America, Africa and Asia).

Databázový specialista

Pracovní náplň:

* konsolidace, správa a oprava dat v databázových systémech (MS SQL)

* data quality management

* datové analýzy a data mening

* tvorba reportů, exporty/importy dat

* spoluúčast na tvorbě hodnotících procesů

* účast na mezinárodních projektech v rámci skupiny

Požadavky:

* VŠ vzdělání se zaměřením na IT, statistiku a obdobné

* pozice vhodná i pro absolventy

* výhodou profesní zkušenosti v oboru

* základní znalost statistických nástrojů (R, Python) - výhodou

* základní znalost SQL, procedury, funkce, pohledy - výhodou

* angličtina - intermediate

* výborná znalost češtiny anebo slovenštiny

* analytické myšlení

* znalost MS Excel - externí data, kontingenční tabulky, grafy

* komunikativní, vyrovnaná povaha odolná vůči stresu

Společnost
CRIF - Czech Credit Bureau, a.s.
Adresa
Štětkova 1638/18, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor, Databázový specialista, Tester, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

CRIF - Czech Credit Bureau, a.s., Martin Šer
Štetkova 1638/18, 14000 Praha – Nusle, Česká republika
+421 915 374 897