lucie.cervenkova@lukrom.cz

IT SPECIALISTA

Náplň práce:

Zajištění provozu interní IT infrastruktury a uživatelů
Komunikace a podpora uživatelů, řešení požadavků (OS, MS Office, podnikové systém)
Instalace a údržba koncových zařízení vč. periférií
Konfigurace, instalace a údržba LAN
Administrace serverového prostředí
Podpora firemních procesů a řešení operativních úkolů
Práce v provozu potravinářské výroby
Práce v místě pracoviště a přidělených lokalitách
Spolupráce s ostatními členy týmu na plnění úkolů

Požadavky:

SŠ/VŠ vzdělání - elektrotechnického nebo IT zaměření
Všeobecný přehled v oblasti IT
Znalost síťové infrastruktury – topologie sítě, routery, switche, WIFI atd.
Znalost uživatelských operačních systémů (Windows 7, 8, 10)
Znalost serverových operačních systémů (Windows 2008 a vyšší)
Znalost aplikací MS Office
Znalost problematiky logistiky a skladového hospodářství vítána
Znalost problematiky databází, tvorba SQL dotazů vítána
Velmi dobré komunikační schopnosti
Aktivní přístup, spolehlivost a pečlivost
Analytické myšlení
Týmový hráč
Zdravotní průkaz
Řidičský průkaz sk.B

Společnost
LUKROM, spol. s r.o.
Adresa
Pod Valy 221, Uherský Brod
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Support IS, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel