Ve firmě COMIMPEX spol. s r.o. již 27 let navrhujeme a uskutečňujeme projekty z oblasti komunikačních, zabezpečovacích a informačních technologií.
Díky vzájemné komunikaci, lidskému přístupu a vstřícnosti se nám podařilo vybudovat stabilní a fungující kolektiv profesionálů. Ti oceňují především různorodou náplň práce, pocit svobody v rámci dohodnutých pravidel a možnost dělat to, v čem jsou opravdu dobří.

Windows Administrator - pestré odborné projekty

Do divize informačních technologií v Brně aktuálně hledáme zkušené kolegy na pozici IT Specialisty (Windows Administrator).

Koho hledáme?

  • Kolegy, které IT baví a nevadí jim ani komunikovat se zákazníky (většina zákazníků je z Brna a okolí).
  • Toho, kdo upřednostňuje volnost při organizaci svých úkolů a umí je spolehlivě dotáhnout do konce.
  • Důležitá je ochota komunikovat a lidsky zákazníkovi vysvětlit podstatu problému.
  • ŘP, technická AJ.

Máte praxi na pozici Windows Administratora a znáte:

  • Serverový HW, ideálně zkušenost s Dell, HP a Lenovo
  • Storadge SAN a NAS a tvorbu RAID
  • Windows server 2008 – 2016, Exchange server 2007 – 2016
  • IIS, Active direktory, serverovou virtualizaci (VMware/Hyper-V)

Náplň práce

Jako Windows Administrator se u nás můžete věnovat samostatné komplexní správě IT svěřeného portfolia firem, od koncových stanic, přes síť až po servery a konektivitu.

Co budoucím kolegům nabízíme?

  • Získáte od nás top know-how i znalosti.
  • Možnost být špička v oboru.
  • Dostanete možnost podílet se na významných zakázkách, ke kterým byste se jinde nedostali.
  • Budete pracovat v zázemí zavedené české firmy s vynikajícím renomé na trhu.
  • Dáváme možnost absolvovat různorodé vzdělávací kurzy a školení – ať už odborné certifikované semináře, školení měkkých dovedností nebo třeba angličtinu.
  • Abychom se odreagovali od práce, jezdíme společně lyžovat do Alp a na cyklistické výlety.
  • Čeká Vás dobrý a stabilní kolektiv nadupaný přátelskou atmosférou.

Navíc dostanete:

  • Stravenky
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost částečného home office
  • Zvýhodněné sportovní aktivity
  • Další benefity.

Nástup je možný ihned.

Těšíme se na vaše životopisy, odpovídáme všem.

Společnost
COMIMPEX spol. s r.o.
Adresa
Haškova 153/17, Brno – Lesná
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

COMIMPEX spol. s r.o., Kristýna Kozlovská