Naším klientem je globálně působící společnost - přední světový výrobce (vendor) IT technologií a současně poskytovatel IT služeb s vysokou mírou přidané hodnoty.

Partner Business Manager

Máte-li zkušenosti s obchodem v oblasti prodeje technologických řešení v IT významným obchodním partnerům a chcete-li se v tomto dále profilovat a rozvíjet, tak hledáme právě Vás. Podívejte se, zdali splňujete naše požadavky a pokud ano, neváhejte nám odpovědět.

Pracovní náplň

- Plánuje a řídí společnou obchodní strategii společnosti Xerox a jednotlivých obchodních partnerů ze svěřeného portfolia s ohledem na strategii firmy - tedy se zaměřením na akvizice

- Zodpovídá za doručení obchodních cílů části partnerské sítě

- Pomáhá partnerům budovat plán na dané období s ohledem na cíle a akviziční strategii firmy tak, aby byl zajištěn solidní stabilní výkon, který naplňuje stanovené cíle

- Buduje vztahy s partnery a poskytuje jim podporu (školení, marketing, akce, recruitment)

- Supervizuje, podporuje a vyhodnocuje obchodní aktivity partnerů

- Zodpovídá za zprostředkování informačního toku vůči partnerům a ostatním oddělením společnosti

- Rozvíjí společný lead manamegement , udržuje databáze segmentované a vždy aktuální

- Pravidelně reportuje jednotlivé obchodní aktivity, jejich pravděpodobnost , časový harmonogram doručení

- Vypočítává a kontroluje zpětné rabaty a bonusy

- Podílí se na cenotvorobě a realizaci nabídek pro konkrétní zákazníky u konkrétních partnerů

- Kontroluje a efektivně využívá marketingové prostředky určené na podporu marketingu partnerů

Zkušenosti a požadavky

- Min. SŠ, ideálně VŠ vzdělání

- Min. dva roky obchodní praxe, zkušenost s prodejem technologických řešení výhodou, zkušenosti s dealerskou sítí výhodou

- Znalost obchodu, konzultativní způsob prodeje, skvělé komunikační dovednosti, znalost psychologie zákazníka

- Dobré plánovací a organizační dovednosti

- Výborné vyjednávací schopnosti

- Pro-zákaznická orientace

- Touha se rozvíjet a řídit projekty , vzdělávat se v obchodních disciplínách i technologiích

- Samostatnost, flexibilita, iniciativa, cílevědomost a obchodnický "drive"

- MS Office, řidičský průkaz sk. B

- Angličtina na komunikační úrovni – slovem i písmem

Nabízíme

- Možnost seberealizace a dalšího rozvoje osobních a profesních dovedností

- Motivující finanční ohodnocení - fixní plat + bonus 40%

- Velká škála firemních benefitů – služební vůz i k soukromému použití

Společnost
KP2 Czech Republic s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

KP2 Czech Republic s.r.o., David Přichystal
+420 775 129 878