CEE Bankwatch Network je mezinárodní síť neziskových organizací z 12 zemí střední a východní Evropy, která monitoruje působení mezinárodních finančních institucí a předkládá konstruktivní alternativy k jejich projektům. Českými členy Bankwatche jsou Hnutí Duha a Centrum pro dopravu a energetiku.

FINANČNÍ KOORDINÁTOR/KA

Co vás čeká

* finanční řízení projektu

* kontrola dodržení podmínek projektu

* kontrola rozpočtů, finančních zpráv partnerů

* příprava finanční zprávy a souvisejících podladů dárci

* spolupráce v týmu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

* VŠ v oboru finance nebo podobném oboru

* počítačové dovednosti (Excel a finanční programy)

* dobrou znalost AJ slovem i písmem

* analytické myšlení a schopnost samostatného řešení problémů

* znalost podvojného účetnictví

Výhodou bude, pokud budete umět

* zkušenost s vedením projektu

* nástup od 1.3.2019

Co vám můžeme nabídnout

* odměna okolo 45 tis. Kč

* zajímavou a různorodou práci

* přátelské prostředí

* benefity – dovolená 5 týdnů, flexibilní pracovní doba, notebook, práce z domova, možnost cestovat

Pošlete prosím s životopisem také motivační dopis.

Společnost
CEE Bankwatch Network z. s.
Adresa
Heřmanova 1088/8, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.