Firma ComArr, spol. s r. o., se pohybuje na progresivním trhu informačních technologií od roku 1991. Firma má sídlo v České republice a je ze 100% vlastněna českými fyzickými osobami.

Snahou firmy je uspokojování potřeb zákazníků v oblasti informačních technologií a jejich podpora. Důraz je kladen na vstřícnost a vnímavost k různorodým potřebám zákazníků a individuální přístup k nim. Cílem je dlouhodobá a prospěšná spolupráce se zákazníkem, usnadnění orientace zákazníka v oblasti výpočetní techniky, odborná podpora a pomoc při vytváření vizí, při volbě řešení i při zavádění a provozu informačních technologií.

Programátor J2EE

Jsme stabilní IT firma sídlící v Pardubicích a hledáme senior i junior J2EE vývojáře pro práci na moderním webovém systému. Mezi naše klienty patří významné firmy z ČR, SR a Německa.

Co vás čeká?

Záleží na vašich zkušenostech a možnostech. Pokud za sebou máte zkušenosti s projekty v J2EE, můžete se významně podílet na tvorbě produktu jako senior. A i pro absolventy je toto prostor pro začátek kariéry a být platným členem týmu.

Hlavní výhodou pro zkušeného programátora bude možnost ovlivnit další rozvoj produktu a používané nástroje. Další rozvoj řešíme týmově.

IDE: idea/eclipse/netbeans

Požadujeme

Znalost J2EE, Javascript, webové služby, Spring, My/MSSQL, JQuery, CSS, XSLT ... a snaha učit se nové věci (aktivní přístup), samostatnost v řešení rutinních incidentů. Zaměření na frontend (Bootstrap).

Další použité technologie

teamcity, maven, ant, mybatis, jsp, struts, servlety, tomcat ...

Nabízíme

Možnost ovlivnit další rozvoj produktu/firmy, firemní notebook (OS dle preference) a mobilní telefon, pružnou pracovní dobu, neformální pracovní prostředí, přátelský tým a firemní akce, příspěvek na životní pojištění, stravenky, dovolená 5 týdnů, po dohodě práce z domova.

Plat po zaškolení 40 - 70 000 Kč a výše dle zkušeností a praxe. Rádi šikovné lidi zaplatíme.

Možnost nástupu

Co nejdříve.

Společnost
ComArr, spol. s r.o.
Adresa
Tolarova 291, Pardubice – Rosice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.