Město Úvaly
Arnošta z Pardubic 95
250 82 Úvaly

ředitel/ka Technických služeb

Co vás čeká

Druh práce a její charakteristika:

řízení a koordinace Technických služeb města Úvaly, p.o. zejména na úseku veřejně prospěšných činností, služeb a správy majetku zřizovatele.

Činnosti zajišťované Technickými službami města Úvaly, p.o:

Správa a údržba veřejné zeleně, nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů.
Správa, údržba, opravy a provozování majetku města, např. veřejného osvětlení, vodovodu, kanalizace, místních komunikací včetně dopravního značení a podobně...

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo technického zaměření nebo VOŠ ekonomického nebo technického zaměření, popř. úplné středoškolské vzdělání
manažerské schopnosti a dovednosti s prokazatelnými manažerskými zkušenostmi (doložit v životopise)
praxe v řídící funkci min. 3 roky (u úplného středoškolského vzdělání minimálně 5 let praxe)
dobré komunikační organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, schopnost vyjednávání a vedení kolektivu, schopnost zvládat psychickou zátěž
uživatelské znalosti práce s PC
řidičský průkaz sk. B

Výhodou bude, pokud budete umět
výhodou praxe v příspěvkových organizacích, popř. veřejné správě, zkušenosti v oblasti odpadového hospodářství
absolvování kurzů, školení, seminářů či jiného vzdělávání z oblasti požadovaných činností a rozvoje osobnosti

Co vám můžeme nabídnout
Zajímavá práce ve veřejném sektoru

pracovní poměr na dobu neurčitou

Platová třída odpovídající druhu práce: zařazení dle zákona č. 262/2006 Sb., v platném znění a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů

Předpokládaný nástup: 1.5.2019 nebo dohodou

Společnost
Město Úvaly
Adresa
Riegerova 12, Úvaly
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Vrcholový management, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel