DEKRA CZ a.s.

Významná mezinárodní společnost DEKRA CZ a.s. se sídlem v Praze hledá do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici

Asistent/ka generálního ředitele

Náplň práce:

  • administrativní a organizační podpora generálního ředitele,
  • vedení chodu sekretariátu, organizace návštěv,
  • koordinace schůzek, organizace služebních cest,
  • příprava podkladů pro jednání, příprava reportů, korespondence,
  • zápisy z interních porad společnosti,
  • řešení operativních úkolů a požadavků vedení společnosti,

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou,
  • výborná znalost AJ slovem i písmem,
  • velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office - Power Point, Excel, Word),
  • výborné komunikační a organizační schopnosti,
  • příjemné, vstřícné a reprezentativní vystupování,
  • proaktivní přístup, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost,
  • časovou flexibilitu - podmínkou,
  • vysoká odolnost vůči stresu,
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání ve významné společnosti s vedoucím postavením na trhu,
  • zaměstnání na HPP,
  • pružná pracovní doba,
  • přátelský pracovní kolektiv,
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, služební telefon, notebook ...)

Pracoviště: Praha

Očekávaný nástup: ihned, případně dle dohody

Adresa
Türkova 1001/9, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel