Provozovatel ePoptávka.cz a AAApoptávka.cz.
Největší poptávkové systémy v ČR a na Slovensku!
32 tis. zákazníků - Jednička na trhu - 120 kolegů

Pravá ruka ředitele - obchodní manažer

Pro projekty ePoptávka.cz a a AAApoptávka.cz hledáme pravou ruku ředitele, jehož hlavní odpovědností je obchodní výsledek projektů a 3 společností v holdingu.

Hlavní motivem této pozice je aktuální silná potřeba monitorování kvality telefonního prodeje, včetně realizace zpětných vazeb manažerům prodejních týmů a dále ad hoc úkoly související s agendou ředitele. Náplň práce je variaibilní podle aktuálních potřeb a také podle fokusu úspěšného kandidáta či jeho silných stránek.

Pracovní náplň pozice:

  • audity: náslechy prodejních a neprodejních hovorů
  • analýza, hodnocení kvality, zpětná vazba k team-leaderům prodejních týmů
  • návrhy zlepšení kvality prodeje
  • ad hoc zadání - dle aktuální potřeby projektů
  • analýzy cenotvorby
  • akvizice call-centrum partnerů, rozvoj prodejní sítě
  • komunikace s team-leadery interních týmů: 3 interní týmy
  • komunikace s team-leadery leadery externích partnerů: 2 externí týmy
  • příprava prodejních konceptů,
  • školení operátorů.

Váš profil, koho hledáme:

  • osobu na pomezí juniorní - seniorní člověk
  • ideálně osobu s praktickou zkušeností s telefonním prodejem na pozici operátor, supervizor či team-leader prodejního týmu (ne pasivní linky) - i v minulosti, obecný obchodní profil je podmínkou (např. přímý prodej, pojišťovnictví apod.)
  • praktický náhled na prodej podložený úspěšným působením na obchodní pozici v předchozím působení
  • akční osobnost, práce s tabulkovým procesorem (kontingenční tabulky), běžná uživatelská práce pc, internet, řidičský průkaz B (cestování cca 1-2 v měsíci, avšak obvykle v rámci pracovního dne)
  • vhodná zkušenost s prodejem internetové služby firmám (B2B)
  • pozice není vhodná pro absolventa.

Odměňování:

  • výchozí podmínky uvedeny v inzerátu jsou k jednání podle zkušeností a zaměření kandidáta

Nabízíme:

  • zajímavé finanční hodnocení, práci pro leadera trhu segmentu poptávek
  • široké pole působnosti pro vlastní invenci v oblasti prodeje, variabilitu náplně práce
  • úzká spolupráce s vedením společnosti (ředitel, jednatel) a prodejním managementem projektů
  • stravenky, multisport karta
  • po zapracování možnost služebního vozu i k soukromému užívání.

Společnost
B2M.CZ s.r.o.
Adresa
Šafránkova 1243/3, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel