Účetní/junior účetní přijme Nemocnice Říčany, a s., člen skupiny Agel

Popis pracovní pozice :

- vedení pokladny

- účtování přijatých faktur

- spolupráce při měsíčních a ročních uzávěrkách

- postupné převzetí běžné účetní agendy

Požadujeme :

- středoškolské vzdělání s maturitou, v rámci pozice junior možno i absolvent

-uživatelská znalost práce s PC

- spolehlivost, ochota učit se novým věcem, komunikativnost, pečlivost

- bezúhonnost

- časovou flexibilitu

- předchozí pracovní zkušenosti v dané pozici výhodou, ne podmínkou

Nabízíme :

- práci na HPP, smlouvu na dobu neurčitou

- odpovídající zaškolení, podporu při zapracování

- příležitost pracovního růstu

- přátelské pracovní prostředí v menším kolektivu

- mzdové ohodnocení dle dosažených výsledků se zohledněním zkušeností a praxe

- firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, aj)

Nástup možný ihned po skončení výběrového řízení nebo dle dohody.

Místo výkonu práce : Říčany

Společnost
AGEL a.s.
Adresa
Smiřických 315/26, Říčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení.