Společnost Stangl Technik Česko spol. s r.o. je dodavetelem vyspělých technologií a poskytovatelem plného servisu v oblasti TZB (ÚT, VZT, klimatizace, elektro, MaR,..), obnovitelných zdrojů energie, komunikační techniky, průmyslových instalací a inženýringu.

Finanční účetní pro Stangl Technik Česko spol. s r.o.

Co bude Vaším úkolem:

  • komplexní vedení účetnictví přidělené dceřiné společnosti
  • správa fakturace (faktury přijaté, vydané)
  • účtování pokladny, vyúčtování záloh, vyúčtování cest. příkazů, bankovních výpisů
  • příprava podkladů pro měsíční/roční závěrky a reporting
  • komunikace s úřady (ZP, OSSZ)
  • spolupráce a příprava podkladů pro auditory apod.

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou
  • práci v úspěšné instalační společnosti, která dlouhodobé roste a rozvíjí se
  • možnost profesního rozvoje a seberealizace, pravidelná školení
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon, notebook
  • roční bonus
  • rozmanitá práce v příjemném kolektivu na Praze 4 - Kunratice zahrnující různorodé oblasti podnikání klientů

Požadujeme:

  • praxi na pozici samostatné účetní min. 1 rok
  • všeobecnou znalost finančního účetnictví pro fyzické a právnické osoby, daňové problematiky (DPFO,DPPO, DPH, KH a daně silniční)
  • dobrou znalost práce na PC
  • spolehlivost, samostatnost, přesnost, pečlivost, zodpovědnost
  • organizační a komunikační schopnosti
  • týmový hráč

Společnost
Stangl Technik Česko spol. s r.o.
Adresa
Dobronická 1256, Praha – Kunratice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel