Accu group je jedním z hlavních celosvětových poskytovatelů služeb v oblasti kontroly kvality působící ve více než 22 státech. V současné době poskytuje své služby více než 20 000 společnostem. Služby poskytované společností AccuService zahrnují zejména identifikaci kvalitativně neshodného materiálu, jeho opravy a třídění na místě výroby, včetně navrhování technologického postupu a nejvhodnějšího řešení. Zastřešujeme široké spektrum průmyslových odvětví včetně elektroniky, automobilu, textilu atd.

Asistent/ka

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Práce výhradně na PC (email, Excel)
  • Fakturace (vystavování, schvalování, evidence a archivace faktur)
  • Reportování v anglickém jazyce (ústředí, zákazníci, probíhající projekty)
  • Vedení a aktualizace finančních záznamů, správa dokumentů a uzavřených kontraktů
  • Podpora zahraničních kolegů, převážně z oblasti financí a obchodu
  • Komunikace napříč odděleními v AJ/ČJ

NABÍZÍME:

  • Práci v dynamické, mezinárodní společnosti
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Měsíční a roční bonusy
  • Firemní benefity (5 týdnů dovolené ročně, stravenky plně hrazené firmou, firemní notebook, možnost práce z domova jednou týdně, občerstvení na pracovišti, teambuldingy)
  • Možnost kariérního růstu
  • Možnost vzdělávání dle pracovního zařazení a vlastních preferencí

POŽADUJEME:

  • Středoškolské vzdělání
  • Anglický jazyk – B2
  • Komunikativnost, spolehlivost a flexibilitu
  • Počítačové dovednosti (MS Office – zejména Excel)
  • Smysl pro detail a soustředěnost

VÝHODOU MŮŽE BÝT:

  • Praxe na obdobné pozici
  • Nezávislost a proaktivita
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Společnost
AccuService, s.r.o.
Address
Archeologická 2256/1, Praha – Stodůlky
Required education: Secondary education or professional training with a school-leaving exam
Required languages: English (Intermediate), Czech (Proficient)
Salary
Salary: 28 000 – 30 000 CZK / month
Benefits: Bonuses, Notebook, Meal tickets / catering allowance, Holidays 5 weeks, Educational courses, training, Refreshments on workplace, Occasional work from home, Corporate events
Listed in: Administration, Economics and Business Finance, Administration, Assistant, Financial analyst, Data entry / Information processor, Back office worker
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer