Dynamo je česká společnost, která se specializuje na branding, grafický design a vizuální komunikaci.

Hlavním cílem je nabízet svým klientům kvalitní a funkční design navázaný na komunikační strategii, který pomůže zvýšit obchodní úspěch a konkurenceschopnost. Svým klientům Dynamo zprostředkovává komplexní služby v oblasti tvorby nových značek a logotypů včetně komunikační strategie, obalového designu, firemních tiskovin a web designu.

My v Dynamu věříme v sílu značek, kvalitní design a efektivní komunikaci.
www.dynamodesign.cz

Výkonný/provozní ředitel

Dynamo design hledá

výkonného/provozního ředitele

Popis pozice:

· řídí a koordinuje tým lidí

· řídí a organizuje workflow grafického studia (graphic design, DTP)

· hlídá dodržování rozpočtů a timingů

· spolupracuje s projektovými manažery

· supervizuje a oponuje klientská zadání

· zodpovídá za realizaci jednotlivých projektů

Co požadujeme:

· minimálně 5 letou zkušenost z práce v komunikační agentuře na pozici account director nebo client service director

· nebo minimálně 5 letá zkušenost práce v grafickém či DTP studiu na pozici traffic manager

· výbornou znalost oboru marketingová komunikace a grafický design včetně on-line disciplín

· vynikající organizační schopnosti

· komunikativnost

· loajalitu

Co nabízíme:

· práci na zajímavých projektech a prestižních klientech

· inspirativní prostředí a kolektiv

· motivační pobídky

Společnost
Dynamo design s.r.o.
Adresa
Osadní 774/35, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Média, reklama a PR, Vrcholový management, Výkonný ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Dynamo design s.r.o., Petra Kodišová