Jsme jedním z největších internetových obchodů se spodním prádlem v Evropě, s přímým zastoupením v 9 zemích a další chystáme otevírat. Již 18 let nabízíme zákazníkům všech rozměrů i věkových kategorií prověřené, kvalitní prádlo a přinášíme jim jej na dosah několika kliknutí, 7 dnů v týdnu, 24 hodin každý den. Přes 900 000 zákazníků nás již vyzkoušelo a s důvěrou se vrací. Poctivost, důvěryhodnost, odbornost a inovativnost jsou našimi základními vlastnostmi.

GRAFIK/GRAFIČKA

Do našeho týmu on-line grafiků hledáme nového člena, který už má něco za sebou v práci s Adobe Photoshopem a on-line grafikou.


Jsme jeden z největších e-shopů se spodním prádlem v Evropě a sídlíme v Náchodě. Můžeš si být jistá/ý, že svou práci uvidíš dennodenně na webu, v newsletterech, bannerech a marketingových kampaních.

Co je základem práce grafika/grafičky v Astratexu:

  • praxe s Adobe Photoshop
  • estetické cítění
  • rychlost a zručnost
  • zkušenosti s online grafikou
  • výhodou je zkušenost s Adobe Indesignem / Illustratorem

Co můžeš jako grafik/grafička očekávat:

  • HPP či IČO (potřebuje tvou plnou kapacitu)
  • spolupráci se zkušeným týmem v Náchodě
  • flexibilitu
  • firemní benefity jako je zaměstnanecká sleva, 5 týdnů dovolené, podpora výuky jazyka atd.

A hlavně u nás mechanicky "nepřevlékáme" plastové figuríny, u nás je to o živých lidech, světle, barvách, detailech a náladě, která zákazníkům nedovolí odtrhnout oči. Hledáme nadšené a talentované grafiky/grafičky, kteří jsou na stejné vlně. Chceš to zkusit?


Přijď se podívat, jak parádní prostor pro práci kreativního týmu může vzniknout uvnitř staré textilky, kde najdeš celý náš kreativně-marketingový tým.


Nejdříve ale začneme nahlédnutím do tvého portfolia, pošli nám to i se CV. Dalším krokem bude zadání, jak se k tomu postavíš, bude na tobě, a potom se potkáme u nás v Náchodě.


Informace o pozici

Společnost
ASTRATEX s.r.o.
Adresa
Jugoslávská 15, Náchod – Staré Město nad Metují
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Mírně pokročilá) nebo Angličtina (Základní)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel