Jsme MND a.s. (Moravské naftové doly), největší těžební společnost ropy a plynu v České republice a přední obchodník s plynem a elektřinou na evropském trhu, člen kapitálově silné investiční skupiny KKCG.

Do našeho týmu v Praze nyní hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Marketing Executive

Náplň práce:

  • samostatné vedení svěřených projektů v oblasti marketingu a podpory týmu prodeje
  • návrh a tvorba marketingových kampaní vč. textového a grafického zpracování podkladů zejména v oblastech - tisk, online komunikace, produktové komunikace vč. ceníků, přímé komunikace s našimi zákazníky a obchodními partnery (newsletters)
  • spolupráce s kreativními a komunikačními agenturami
  • příprava a koordinace eventů
  • analýza a vyhodnocování dopadů naší komunikace

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy či studenty posledních ročníků)
  • kreativní myšlení, vysokou míru samostatnosti a týmového ducha
  • zkušenosti s psaním textů, marketingových nabídek, brožur atp.
  • zkušenost s prací s některým z grafických softwarů (Adobe Illustrator, Photoshop atp.)
  • nadšení pro svěřené úkoly a značku - vnitřní motivaci
  • schopnost se dobře a jednoduše vyjadřovat
  • orientaci na výsledek
  • znalost práce v prostředí Microsoft Office
  • pokročilá znalost Anglického jazyka

Nabízíme:

  • zázemí a stabilitu silné skupiny společností
  • motivující platové ohodnocení
  • nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
  • jedinečnou příležitost seberealizace a osobního růstu

Místo výkonu práce: Praha

Termín nástupu: ihned, dle dohody

V případě Vašeho zájmu posílejte motivační dopis a profesní životopis.

Společnost
MND a.s.
Adresa
Vinohradská 1511/230, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.