Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Metodik účetnictví

Pro našeho klienta, mezinárodní pojišťovací instituci se sídlem v Praze hledáme vhodného kandidáta na pozici Metodik účetnictví.

Náplň práce:

· Revize účetních postupů a návrh nových účetních pravidel tak, aby vyhovovaly SAP systému, dalším IT systémům, interním procesům, legislativním požadavkům a účetním daňovým předpisům

· Komunikace nových účetních nastavení a funkčních specifik s ostatními odděleními a daňovými specialisty

· Zavádění nových účetních postupů a metodických pokynů do praxe

· Opětovná revize účetních postupů a procesů

Očekáváme:

· VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru

· Minimálně 2 letou praxi na pozici Metodika účetnictví/účetní ve finanční instituci

· Znalost IFRS standardů

· Schopnost mentoringu kolegů

· Znalost SAP systému výhodou

· Velmi dobrá znalost MS Office – především MS Excel

· Mírně pokročilá znalost AJ – především písemná účetní terminologie

· Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, týmová spolupráce

Nabízíme:

· Zázemí mezinárodní pojišťovací společnosti

· Odpovídající finanční ohodnocení

· Zajímavé zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 2 sickdays, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, zaměstnanecké slevy na produkty)

· Možnost osobního a profesního rozvoje

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Metodik, Účetní metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.