Finanční skupina RSJ hledá vhodné kandidáty/ky na pozici:

Programátor informačního systému

Požadujeme:

  • pokročilou znalost objektového programování a základní znalost objektové analýzy,
  • znalost MS .NET, XML, WinForms, WPF, SQL znalost programovacího jazyka C#,
  • komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce
  • schopnost samostatné analýzy požadavku a návrhu řešení
  • invenci a motivaci při budování firemního informačního systému (zkušenosti s vývojem informačního systému podmínkou)

Náplň práce:

  • vývoj a rozšiřování funkcionality firemního proprietárního informačního systému
  • vývoj samostatných SW projektů pro podporu informačního systému (např. BI reporting, výměna dat s externími systémy)

Společnost
RSJ Custody s.r.o.
Adresa
Na Florenci 2116/15, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.