Aeronautica Militare je mladá módní značka vysoké kvality pro muže, ženy i děti.

Styl oblečení tvoří hlavně symboly letectva spolu s vojenskými barvami, jako je šalvěj, khaki, modrá, šedá a bílá. Inspirací je ale mnoho a každé období má určitý styl a barevnost. Materiály jsou pohodlné a příjemné, střihy jsou ergonomické.

Od roku 2012 má tato značka zastoupení i v České Republice.

Aktuálně do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Asistent/ka prodeje

Hledáme asistenta/ku prodeje do prodejny Aeronautica Militare:

  • Centrum CHODOV Praha. Nástup ihned.
  • Základní mzda ASISTENT/KA PRODEJNY 25.000,- + provize z prodeje a odměny

Jestliže Vás zajímá móda a rádi pracujete v týmu, poradenství a prodej Vám dělá radost, jste akční a energická osobnost, máte cit pro módní trendy, jste u nás vítáni!

NÁPLŇ PRÁCE
- aktivní prodej
- poskytování zákaznického servisu
- podílení se na chodu prodejny
- udržování prodejny (čistota)
- obsluha pokladny (systém WINSHOP), inventury
- zodpovědnost za zboží
- směny většinou krátký/dlouhý týden

NAŠE POŽADAVKY
- středoškolské vzdělání
- prodejní zkušenosti (výhodou)
- dobré komunikační a prezentační dovednosti
- spolehlivost a samostatnost
- angličtina (výhodou, ne však podmínkou)
- nadšení pro prodej
- příjemné vystupování a komunikace
- zájem o módu

NABÍZÍME
- příjemné prostředí malého kolektivu
- fixní plat + motivační finanční ohodnocení
- osobní ohodnocení
- zaměstnaneckou slevu
- pracovní oděvy
- pracovní smoulvu na dobu určitou -> po osvědčení na DOBU NEURČITOU

Cítíte-li se touto nabídkou osloveni, zašlete nám svou odpověď s Vaším přiloženým profesním životopisem s fotografií.

Vybrané kandidáty/ky pozveme k osobnímu pohovoru.

Společnost
Aeronautica Czech republic s.r.o.
Adresa
Roztylská 2321/19, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Aeronautica Czech republic, s.r.o.
U panelárny 675/5a, 77900 Olomouc – Chválkovice, Česká republika
+420 739 308 678