Softwarová firma vyvíjející informační systémy pro státní a veřejnou správu přijme na pozici:

Tester/Konzultant

Náplň práce:
• Zodpovědnost za testování informačních systémů (manuální a uživatelské)
• Tvorba dokumentace a testovacích scénářů podle specifikace SW
• Spolupráce s týmem vývojářů na zajištění opravy chyb v SW
• Podpora uživatelů
• Možnost přicházet s vlastními nápady a navrhovat změny

Požadavky:
• SŠ a vyšší vzdělání
• Vítají se i absolventi SŠ
• Orientace v MS Office podmínkou
• Orientace v MS SQL výhodou
• Dobré komunikační schopnosti v češtině

Očekáváme:
• Flexibilní přístup
• Zodpovědnost a spolehlivost
• Vysokou kvalitu odváděné práce
• Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:
• Možnost podílet se na softwarových projektech
• Zázemí stabilní české společnosti, která působí na trhu přes 25 let
• Práci s fajn lidmi, otevřené a přátelské prostředí, pracoviště v Praze
• Systém vzdělávání (jazykové i odborné kurzy)
• Možnost občasné práce z domova
• Firemní akce
• Relaxační místnost + občerstvení na pracovišti
• Zaměstnanecké výhody (dovolené navíc 5 dní + 5 po odpracování jednoho roku, příspěvek na stravování, notebook, a jiné)

Spolu s životopisem zašlete souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Vaše osobní materiály považujeme za důvěrné a bude s nimi nakládáno v souladu se zmiňovaným zákonem a etickým kodexem společnosti. Zároveň potvrzujete, že osobní údaje poskytnuté v životopise jsou pravdivé a přesné.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku. Pokud bychom se do 10 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se ale samozřejmě informovat telefonicky.

Společnost
SYSCOM SOFTWARE spol. s r.o.
Adresa
Kytlická 818/21a, Praha – Prosek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.

SYSCOM SOFTWARE spol. s r.o., Hana Kaderková