Společnost TOMMY STACHI, která spadá do finanční skupiny TSG Investments, je stabilní společnost působící na českém trhu nebankovních půjček již od roku 2004. Naše služby v současné době využívá více než 45 000 spokojených zákazníků.

ICT manažer

Náplň práce

  • řízení projektů v oblasti fin-tech
  • projektové řízení v oblasti ICT (zejména oblast CRM)
  • vedení menšího týmu do 10 osob
  • plánování a organizace projektů
  • komunikace s osobami zainteresovanými na projektech
  • odpovědnost za úspěšnou realizaci, reporting
  • aktivní znalost PHP, Nette, PostgreSQL

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v project managementu min. 2 roky – zejména v oblasti ICT
  • zkušenosti s vedením lidí
  • organizační a komunikační schopnosti na skvělé úrovni

Nabízíme

  • zázemí významné IT společnosti
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • práce na zajímavých projektech
  • možnost práce na IČO
  • nástup možný: ihned / dle dohody
  • místo výkonu práce: Praha

Společnost
TSG Investments, a.s.
Adresa
Táboritská 1000/23, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.