Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Hlavní účetní

Z důvodu růstu skupiny společností OLYMPTOY hledáme posilu do našeho účetního týmu.

Co vás čeká

· Organizace týmu účetních, zodpovědnost za správnost účetnictví

· Účtování přijatých faktur, bankovních výpisů, pokladních dokladů, příprava plateb

· Účtování interních dokladů (kurzové rozdíly, předpisy úvěrů, odpisy)

· Sestavení DPH, příprava podkladů pro audit a daňového poradce

· Sestavování finančních výkazů, vč. podkladů pro reporting

· Zpracování statistických výkazů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

· Min. středoškolské vzdělání ekonomického směru, praxe alespoň 2 roky

· Spolehlivost, bezúhonnost

· Znalost účetní a daňové problematiky

· Analytické myšlení, samostatnost, spolehlivost

· Proaktivní přístup, chuť do práce

· Dobrou znalost MS Excel

· Znalost systému Helios Orange velkou výhodou

Co vám můžeme nabídnout

· práci na HPP

· benefity - zázemí stabilní české společnosti, práce v moderním pracovním prostředí, stravenky, sick-days, příjemný kolektiv, dobrovolná účast na firemních akcích, výuka angličtiny přímo ve firmě

· Místo výkonu práce Praha – Východ, Nehvizdy, Okružní 781

· Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe

Společnost
OLYMPTOY s.r.o.
Adresa
Okružní 781, Nehvizdy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel