Skupina společností "Alutech" je lídrem na trhu roletových systémů a přední výrobce hliníkových profilových systémů a sekčních vrat v Evropě. Holding spojuje 6 výrobních závodů a více než 25 odbytových společností v Rusku, Bělorusku, Německu, Rakousku a na Ukrajině. V České republice působí na trhu již 10. rokem. Pro expediční sklad v průmyslové zóně v Úhercích u Nýřan hledáme nového kolegu / novou kolegyni, kterým jsme připraveni zajistit dopravu do zaměstnání z Plzně s naší podporou.

Accountant / Controller

Náplň práce:

Účetnictví:

· Pořizování prvotních záznamů, zpracování statistik, příprava k závěrkovým operacím, zpracování došlých i vydaných faktur, provádění inventarizací majetku, správa pohledávek

· Účast na závěrkových operacích, spolupráce při auditech

Reporting:

· Pořizování prvotních záznamů do interního reportingového systému skupiny, příprava k závěrkovým operacím

· Spolupráce při tvorbě plánu

Požadovaná kvalifikace a zkušenosti:

· SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

· 2 až 3 roky praxe v účetnictví (výkaznictví výhodou)

· Zkušenosti s účetnictvím logistických operací

· Komunikativní znalost AJ nebo RJ nebo NJ

· Uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel

· Znalost Helios, popř. SAP výhodou

· Pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

· Zajímavé finanční ohodnocení

· Dopravu do zaměstnání z Plzně s podporou zaměstnavatele

· Stravování zdarma

· Příspěvek na pojištění

· 5 sick days

· 5 týdnů dovolené

· Práce v malém kolektivu

Místo výkonu práce:

· Úherce 165, 330 23 Úherce

Společnost
ALUTECH Systems s.r.o.
Adresa
Nýřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá) nebo Ruština (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Financial Controller, Účetní, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ALUTECH Systems, Pavla Krausová
Úherce 165, 33023 Úherce, Česká republika
+420 374 634 001, + 420 725 349 108