Poradna pro občanství/Občanská a lidská práva, z. s., která poskytuje sociální služby a právní poradenství v oblasti péče o ohrožené děti a rodiče a osoby sociálně znevýhodněné, vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovník/ice v sociálních službách pro sociální službu sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi.

Pracovník v sociálních službách – Vyškov

Co Vás čeká

V rámci sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi pracovník/ce v sociálních službách za podpory sociálního pracovníka odpovídá za poskytování zákonem vymezených služeb uživatelům v náležité kvalitě a s profesionálním a empatickým přístupem.
Každodenní náplní práce je všestranná komunikace s rodinami, zainteresovanými institucemi (OSPOD, ÚP, školy, soudy, exekutorské úřady, apod.), či jinými spolupracujícími organizacemi.
Účast na poradách, strategickém plánování organizace, obcí, kraje.
Každodenní vzdělávání a rozvoj dosavadních zkušeností v rámci všestranně vedených zakázek s uživateli služeb.
Možnost zapojit se do projektové činnosti - získání zkušeností v psaní projektů i jejich realizaci

Co očekáváme od Vás

Splnění minimálních kvalifikačních požadavků dle § 116 odst. 5 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění
Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
Výborné komunikační dovednosti
Skvělý timemanagement a organizační dovednosti
Smysl pro odpovědnost, empatii a lidskost ve vztahu k náročným životním situacím uživatelů služeb
Všeobecné právní povědomí počínaje předpisy souvisejícími s poskytováním sociálních služeb, dále sociálně právní ochrany dětí, sociálního zabezpečení apod.
Ochotu pracovat v terénu v přirozeném prostředí rodin a cestovat.
Chuť se dále vzdělávat a všestranně rozvíjet.
Iniciativu, kreativitu a radost z práce.

Co nabízíme

Zaměstnání v přátelském a otevřeném pracovním prostředí.
Zajímavou práci, která nikdy nebude stereotypem.
Podporu dalšího profesního vzdělávání a studia.
Proplácení pracovních cest.
Týmovou i individuální supervizi.
Systém zaměstnaneckých benefitů.
Nástupní mzdu v rozmezí 14.000 – 16.000 Kč (dle dosaženého vzdělání a délky pracovní praxe v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb.)
Možnost být součástí tvůrčího a profesionálního prostřední v rámci významné organizace, která v minulosti dosáhla rozsudků ve věci porušení práv svých klientů u Evropského soudu pro lidská práva, Ústavního soudu, Nejvyššího soudu a dalších justičních instancí.

Benefity

Neformální, přátelské a bezpečné pracovní prostředí, pružné rozvržení pracovní doby (možnost napracovat si hodiny), vlastní organizace výkonu náplně práce, možnost studijního volna, možnost mimořádných odměn, zdravotní volno („SICK-DAYS“), mobilní telefon, týmová i individuální supervize, pravidelné porady a konzultace s kolegy v Poradně, právní podpora Poradny i v osobních záležitostech, zvířatům i dětem přátelská firemní kultura.

Nástup: březen 2019, pracovní poměr na plný pracovní úvazek (1,0) do 31.12.2019

Místo výkonu práce: pobočka Vyškov (působnost v rámci okresu Vyškov)

Svůj strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 25. 2. 2019. K ústním pohovorům mohou být pozváni pouze vybraní uchazeči splňující výše zmíněné požadavky. Poradna pro občanství/Občanská a lidská práva, z. s. si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit.

Společnost
Poradna pro občanství/Občanská a lidská práva, z. s.
Adresa
Vyškov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 14 000 – 16 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Poradna pro občanství/Občanská a lidská práva, z. s., Eva Holečková
U Kanálky 1559/5, 12000 Praha – Vinohrady, Česká republika
777 759 568