Farkasova & Partners helps and advices organizations on recruitment and talent management strategy and ways to align it with their business objectives. With a base in the Czech Republic / Slovakia and with a strong partners in CEE, Scandinavia and Baltics (so far) the company focus on both local and international executive search and talent management assignments.

ŘEDITEL IT

Náš klient, mezinárodní společnost působící na trhu operativního leasingu a dalších finančních služeb, vytváří nový regionální management v Praze. Společnost je na cestě k tomu stát se technologických leaderem ve svém odvětví. Působí v několika zemích střední a východní Evropy. Pro účely jejich rapidního technologického pokroku obsazujeme pozici

IT ředitel CEE

Co vás čeká

  • Vedení vývoje a implementace převratného technologického řešení
  • Strategická práce na online prezenci společnosti
  • Komunikace a řízení dodavatelů řešení na míru
  • Účast na obchodní strategii společnosti
  • Řízení rozpočtu pro danou oblast
  • Zodpovědnost za celou IT sekci společnosti na úrovni regionu CEE
  • Aktivní návrhy na zlepšení, zjednodušení procesů
  • Vedení týmu kolegů a jejich rozvoj

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ, ideálně technického směru (nebo adekvátní uvažování)
  • Zkušenosti se zaváděním komplexního firemního IT řešení
  • Zkušenosti s Microsoft platformou služeb pro business
  • Zkušenosti s prací v cloudových řešeních (Office 365, MS AAD, Azure apod.)
  • Praktické dovednosti práce v agilním prostředí
  • Předchozí praxe z mezinárodní společnosti, kde se setkávají různé kultury
  • Anglický jazyk plynně
  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • Ochota cestovat po dalších pobočkách společnosti

Co vám můžeme nabídnout

  • Prostředí úspěšné mezinárodní společnosti s přátelskou a rodinnou atmosférou
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Kartu MultiSport nebo 6000 Kč ročně na sportovní, relaxační a rehabilitační aktivity dle vlastního výběru
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Výuka angličtiny přímo na pracovišti v pracovní době (2 týdně 60 min.) zdarma
  • Nadstandardní lékařská péče

Pro diskrétní setkání u hrnku dobré kávy prosím kontaktujte: Kryštofa Petráska.

Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním Vašeho životopisu udělujete, v souladu s ustanoveními zákona č.101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, společnosti Farkasova & Partners s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů týkajících se Vaší osoby za účelem zajištění personálního poradenství pro Vaši osobu. Tento souhlas nám udělujete do odvolání, a to v rozsahu nezbytném k zajištění účelu tohoto souhlasu.

Společnost
Farkasova and Partners s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Farkasova and Partners s.r.o., Kryštof Petrásek