Orbico s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny Orbico Group, která působí v 19 zemích Evropy. V České a Slovenské republice je distributorem řady značek jako Duracell, Oral-B, Braun, Pringles, Kellogg´s a dětských hraček.
V současné době hledáme člena týmu na pozici:

Obchodní Zástupce - Moravskoslezský kraj

Hledáme zkušeného obchodního zástupce pro Moravskoslezský kraj, který bude mít na starost jak maloobchodní, tak velkoobchodní řetězce pro produkty značek Duracell, Kelloggs a Pringles.

Co vás čeká

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí, akvizice nových zákazníků
  • Akvizice nových značek na trhu
  • Péče o stávající a nové zákazníky (velkoobchod, maloobchod)
  • Plnění obchodního plánu, stanovených KPIs
  • Vyjednávání s velkoobchody, promoční aktivity
  • Příprava a plánování osobních schůzek
  • Evidence a zpracování cenových nabídek
  • Spolupráce s kolegy z naší společnosti (KAM, ASM, marketing)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Osobnost se silnými obchodními a vyjednávacími dovednostmi
  • Zkušenost z maloobchodního a velkoobchodního trhu FMCG
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
  • Kreativní osobnost přinášející nové nápady a cesty, aneb fantazii se meze nekladou…
  • MS office uživatelsky
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Angličtina výhodou

Nabízíme

  • Prostředí úspěšné rostoucí společnosti
  • Práci s globálními značkami (např. Pringles, Kellogg´s cereals, Duracell) a globálními výrobci (např. Procter and Gamble, Kellogg)
  • Motivační balíček odměn: základní mzda + měsíční bonusy
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days ročně, notebook, mobilní telefon, firemní auto, úhrada části soukromých km firmou, flexibilní pracovní doba, sleva na výrobky, pravidelná školení
  • Práci v mezinárodním prostředí v přátelském kolektivu

Pokud Vás tato nabídka zaujala a spňujete naše podmínky, zašlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem. Předem děkujeme a těšíme se na Vaši odpověď!

Společnost
Orbico s.r.o.
Adresa
Vinohradská 1597/174, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Orbico s.r.o., Markéta Exnerová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.