Vytváříme inspirativní koupelny promyšlené do posledního detailu. Pod značkou RAVAK dodáváme komplexní řešení moderních koupelen v podobě ucelených konceptů, dále akrylátové vany s možností osazení hydromasážními systémy na míru, sprchové kouty a dveře, umyvadla, koupelnový nábytek, vodovodní baterie a širokou škálu designových doplňků.

Naše řešení čerpají z více než dvacetileté praxe, kdy jsme se stali největším českým výrobcem a držíme dominantní postavení i ve střední Evropě.

OBCHODNÍ DELEGÁT Shanghai

Náplň práce:

- plánování nákupů, vystavování faktur a souvisejících dokumentů

- kontrola vyrobeného a zabaleného zboží

- vyřizování exportních formalit a logistiky

- plánování pracovních cest a zpracování jejich výsledků

- pravidelné reporty, účast na videokonferencích

- vytváření přehledů, cenová a nákladová porovnání (excel)

Nabízíme:

- samostatnou a zodpovědnou práci

- zázemí silné nadnárodní společnosti

- mzdové podmínky v souladu s interní směrnicí,

motivující pohyblivé složky mzdy vázané na pracovní výsledky

- získání pracovních zkušeností v atraktivní a inspirující lokalitě

Požadujeme

- VŠ vzdělání (obchodního nebo ekonomického zaměření)

- praxe nejméně 3 roky v oblasti nákupu

- český (slovenský) a anglický jazyk aktivně slovem a písmem, čínský jazyk výhodou (není podmínkou)

- PC uživatelsky (Excel, Word, Powerpoint, Outlook)

- řidičský průkaz skupiny B

- praxe v komunikaci s cizinci, týmová spolupráce

- samostatnost, aktivní přístup, vysoké pracovní nasazení

- výkon práce v místě obchodního zastoupení (vstupní tříletá pracovní smlouva)

- termín nástupu duben 2019 (dle dohody)

Společnost
RAVAK a.s.
Adresa
Shanghai, Čína
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Nákup
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel