NEXT Hradec Králové, pobočka největšího českého výrobce bezpečnostních dveří hledá vhodného kandidáta na pozici:

Obchodní asistentku - účetní - Hradec Králové

Pracovní náplň

* telefonická, mailová a osobní komunikace s klienty
* zadávání dat do informačního systému
* vedení účetnictví v systému Pohoda

Požadujeme

* vynikající komunikativnost
* znalost firemní administrativy
* aktivní přístup
* orientaci na potřeby zákazníka

Nabízíme

* zajímavou práci ve stabilní české společnosti
* dobré finanční ohodnocení

Společnost
NEXT, spol. s r.o.
Adresa
Foerstrova 1682/3a, Hradec Králové – Pražské Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Administrativní pracovník, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel