Úspěšná mezinárodní společnost, výrobce a přední dodavatel ocelových komponent, hledá pro své pracoviště v Dobříši kandidáta na pozici:

Nákupčí / Buyer / Specialista nákupu

Náplň práce

- samostatný nákup ocelových materiálů a služeb, zpracování související dokumentace v interním systému (SAP)

– tvorba a monitoring nákupních objednávek, reporting

- vedení obchodní písemné a telefonické komunikace s dodavateli (převážně v angličtině),

- koordinace dodávek, vyjednávání cen, hodnocení dodavatelů

- monitoring skladových zásob, informování týmu a příslušných manažerů o aktuálním stavu

- spolupráce v rámci projektových týmů s ostatními odděleními společnosti (zejména obchod, logistika a kvalita)

- další agenda spojená s chodem oddělení

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání

- AJ slovem i písmem (NJ výhodou)

- znalost práce na PC (MS Office)

- znalost SAP výhodou

- řidičský průkaz sk. „B“

- komunikativní dovednosti, samostatná práce, proaktivní přístup

Nabízíme

- stabilní zázemí mezinárodní společnosti

- odpovídající finanční ohodnocení

- možnost dalšího vzdělávání

- parkování a stravování v místě pracoviště

- dobrá dostupnost linkami hromadné dopravy

Společnost
Benteler Distribution Czech Republic, spol. s r.o.
Adresa
Průmyslová 1666, Dobříš
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Nákup
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Benteler Distribution Czech Republic, spol. s r.o., Lucie Sztachová