Skupina Ezpada byla založena v dubnu 2004 jako soukromá společnost, která se zabývá především velkoobchodem s elektrickou energií s fyzickou dodávkou a finančním vypořádáním, uhlím, ropou, plynem a emisními povolenkami. Aktivně působíme na světových komoditních trzích a hrajeme aktivní a diverzifikovanou roli hlavně na evropském trhu s energií.

Naše obchodní aktivity provádíme ve městech Zug / Švýcarsko, Praha / Česká republika, Mnichov / Německo, Istanbul / Turecko, Bělehrad / Srbsko.

Náš současný tým se skládá z více než 80 zkušených a talentovaných zaměstnanců z různých zemí, se kterými aktivně spolupracujeme. Tým Ezpada těží z hlubokého porozumění energetickému sektoru získanému díky dlouholetým zkušenostem v obchodování a rozšiřování strategické sítě a z kontinuálního zlepšování výkonnosti a vniřních procesů.

SW Developer

Hledáme kolegu na pozici SW Developer

Náplň práce:

* analýza a vývoj interního informačních systémů

* podpora uživatelů

* spolupráce při testování nových verzí

* vypracování dokumentace k vyvíjenému SW

Požadavky:

* VŠ/SŠ s maturitou, zaměření - výpočetní technika/elektrotechnika, matematika výhodou
* schopnost orientace v delším zdrojovém kódu a kódu psaném jinými programátory
* znalost C# WPF
* znalost MS SQL
* analytické myšlení
* ochota a schopnost učit se novým věcem
* pečlivost a důraz na detail
* komunikační dovednosti
* znalost AJ
* zkušenost na obdobné pozici

Výhodou, ne nutností:

* znalost SW Youtrack nebo podobného bug tracking nástroje

Společnost
Ezpada s.r.o.
Adresa
Jungmannova 745/24, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.