Společnost Festool s.r.o. patří mezi přední světové výrobce profesionálního ručního elektronářadí. Je součástí silného seskupení značek, zastřešených německou skupinou Festool Group. Společnost se pyšní úspěšnou sedmdesátiletou tradicí v České Lípě. V současnosti se u nás vyrábí moderní profesionální elektronářadí značek Festool a Narex.

Každý nástroj může být pouze tak dobrý jako člověk, který se za ním skrývá. Proto hledáme spolupracovníky, kteří spolu s ostatními dva a půl tisíce kolegy chtějí s něčím zahýbat. Spolupracovníky, kteří chtějí být při tom, když pomáháme dosáhnout profesionálním řemeslníkům vynikajících úspěchů. Ponořte se do našeho světa - a zažijte v rodinném podniku pocit hrdosti při vytváření nejlepšího elektrického nářadí na světě.

Finanční účetní (ž/m)

Pracovní náplň:

  • kompletní zpracování účetnictví výrobní společnosti
  • sestavování účetních závěrek, zpracování daní a daňových přiznání
  • kontrola účetních procesů a postupů
  • komunikace s auditory, finančním úřadem a daňovými poradci
  • vytváření podkladů pro vedení společnosti, souhrnných hlášení, statistických výkazů
  • sledování vývoje a legislativních úprav pro oblast účetnictví a jeho implementace ve společnosti

Kvalifikační a další požadavky:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru (obor účetnictví výhodou)
  • výborná znalost českých účetních standardů a orientace v daňové problematice
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • analytické schopnosti, zodpovědnost a pečlivost
  • znalost práce na PC, MS Office, znalost účetních softwarů, SAP výhodou
  • komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost profesního rozvoje
  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (dovolená navíc, věrnostní odměny, penzijní připojištění, společenské a sportovní aktivity a další)

Společnost
Festool s.r.o.
Adresa
Chelčického 1932, Česká Lípa
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel