Kontrolor kvality dat - nahlédněte do výzkumu

Jsme profesionálové v marketingovém výzkumu. Jsme zvídaví, inovativní, neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty. Zaměstnáváme talenty v oboru a dlouhodobě s nimi pracujeme.

Na projekt pro velmi prestižního zahraničního klienta aktuálně hledáme tým lidí, kteří budou mít na starosti finální kontrolu dat před odesláním klientovi a přípravu podkladů pro klientské reporty.

Tento projekt bude trvat od poloviny února do června 2019 a pracovní vytížení bude cca 20-25h týdně, s možností občasné práce z domova. V případě dobré spolupráce je možnost prodloužení spolupráce.

Náplň práce:

  • Kontrola dotazníků z mystery shoppingových návštěv v interním systému a v Excelu (kontrolovat se bude logická návaznost odpovědí podle manuálu)
  • V případě nutnosti poupravení anglických překladů a v případě nesrovnalostí reportování problémů a chyb.

Požadavky:

  • Pečlivost, zodpovědnost, smysl pro detail.
  • Organizační schopnosti.
  • Pokročilá úroveň angličtiny – schopnost komunikovat a psát v angličtině, úprava už přeloženého anglického textu - podmínkou
  • Pokročilá znalost Excelu - kontingenční tabulky, funkce: svyhledat, concatenate, filtrování, práce s makrem výhodou.
  • Zkušenost s Google Drive výhodou.

Co nabízíme:

  • Možnost podílet se na zajímavém projektu pro zahraničního klienta.
  • Získání cenných zkušeností z prostředí největší výzkumné agentury v ČR,v mezinárodních prostředí a možnost využití anglického jazyka na denní bázi.
  • Odpovídající finanční ohodnocení, notebook a telefon k práci, káva a čaj na pracovišti, možnost práce z domova.
  • Pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích (Slovanský dům)
  • Možnost postupu do firmy.

Chcete nás lépe poznat a podívat se jak se u nás žije a pracuje? Pak mrkněte na náš nový Proudly profil!

Společnost
IPSOS s.r.o.
Adresa
Na příkopě 859/22, Praha – Nové Město
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Věda a výzkum
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Datum práce
Datum práce: 13.2.2019 – 30.6.2019
Zadavatel: Zaměstnavatel