Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb a řešení v oblasti informačních technologií, které našim klientům pomáhají v růstu a dosahování jejich obchodních cílů. Při poskytování našich služeb klademe největší důraz na kvalitu, efektivitu, dodržení harmonogramu a rozpočtu.

Klíčoví obchodní partneři EI SERVICES představují technologické, finanční a průmyslové společnosti ze segmentů malých a středních firem a velkých korporací.

Junior Tester (bankovní aplikace)

Náplň práce:

  • UAT testy front-endových bankovních aplikací, např. internetové/mobilní bankovnictví, webové stránky, interní aplikace – CRM, ERP, pobočkové systémy atd.

Požadavky

  • Krátká (cca 3 měsíce - 1 rok) zkušenost s testováním SW aplikací.
  • Znalost UAT testování (user acceptance tests).
  • Znalost testovacích nástrojů – HP ALM / JIRA výhodou.
  • Znalost bankovního prostředí výhodou.
  • Základní přehled o ICT a disciplíny SW testování.
  • Zájem o SW testování, proaktivní přístup k práci.
  • Komunikační schopnosti, týmový hráč.
  • Spolehlivost, flexibilita.

Nabízíme

  • Dlouhodobý projekt a spolupráce (na roky).
  • Možnost kariérního růstu na seniorní roli v testování, nebo test analytika, test lead.
  • Práci na plný nebo zkrácený pracovní úvazek.
  • Práci formou IČO (preferujeme).
  • Lokalita výkonu práce: Praha 4, Praha 1

Společnost
EI SERVICES s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 20 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

EI SERVICES s.r.o., Lucie Bujková
+420 773 771 195