Společnost Vistra patří mezi 3 největší poskytovatele trustových služeb na světě. Pomáháme našim klientům se vstupem na lokální trh, při transakcích, či jiných příležitostech. Mezi naše služby patří zejména zakládání společností, vedení účetnictví a výkaznictví, mzdová agenda, správa společností a další podobné služby. V rámci celé skupiny zaměstnáváme více než 4000 kvalifikovaných profesionálů ve 46 zemích. V současnosti hledáme posilu do našeho stále rostoucího týmu v Praze.

Účetní

Požadujeme:

· SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe v účtárně 1-3 roky

· Výborné organizační schopnosti

. ČJ – výborná znalost, AJ – komunikativní úroveň, další jazyk výhodou

. Dobrou znalost MS Excel, znalost účetního programu Pohoda výhodou

· Analytické myšlení, dodržování termínů

. Přesnost, pečlivost, spolehlivost, zájem učit se novým věcem

. Pozitivní přístup, schopnost práce pod tlakem

Náplň práce:

. Běžné účetní úkony (zpracování vydaných i došlých faktur, bankovní operace, ostatní účetní operace atd.)

· Zpracování DPH

. Příprava účetních závěrek vč. finančních výkazů

. Příprava klientských reportů, statistické výkazy apod.

. Dohled nad přidělenými projekty

Nabízíme:

· Příjemné a přátelské pracovní prostředí se zázemím silné mezinárodní společnosti

· Možnost dalšího vzdělávání a růstu

· Odpovídající platové ohodnocení

· Práce blízko centra Prahy (u stanice metra Anděl)

· Další benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na MHD, MultiSport karta, kurzy angličtiny na pracovišti, sickdays, roční bonusy a jiné)

Předpokládaná doba nástupu: ihned

V případě zájmu o pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat.

Vistra Corporate Services s.r.o.
Nádražní 344/23
Prague, 150 00

Adresa
Nádražní 344/23, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel