Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická

Metodik kvality sociální služby

Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická, Praha 4, poskytovatel celoroční pobytové služby DOZP a chráněného bydlení pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením, hledá do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici:

„Poslání Domova je poskytovat profesionální sociální služby vycházející z individuálních potřeb lidí se zdravotním postižením, vedoucí k podpoře jejich sociálních vazeb a dovedností.“

Náplň práce

- Vede a zodpovídá za zpracovanou dokumentaci ke standardům kvality sociálních služeb, naplňování a dodržování přijatých pravidel zaměstnanci Domova
- Významnou měrou se podílí na realizaci krátkodobých a dlouhodobých cílů organizace, které se řídí principem normality
- Poskytuje metodickou podporu při sestavování individuálních plánů uživatelů, vytváří metodické postupy a metodicky vede zaměstnance Domova
- Zodpovídá za realizaci hodnocení sociální služby
- Spolupracuje s externími odborníky a spoluvytváří vzdělávací plán organizace, jedná s lektory a supervizory, speciálními pedagogy, domlouvá obsahy vzdělávacích aktivit
- Spolupodílí se na interním vzdělávání

Požadujeme

- VOŠ, VŠ v sociální oblasti
- Nutná zkušenost s prací v sociálních službách (komunitních i pobytových) s cílovou skupinou lidí s mentálním postižením
- Znalost standardů kvality sociální služeb
- Schopnost být vzorem a zároveň i jedním z hlavních „tahounů“ změny v organizaci, která namísto péče zdůrazňuje podporu.
- Schopnost efektivně pracovat v týmu i samostatně
- Výborná znalost práce na PC (MS Office, email, internet)
- Kreativita a vlastní invence výhodou

Nabízíme

- Výborné platové ohodnocení - Podílení se na rozvoji sociální služby, která nastavuje nové principy služeb v oblasti podpory uživatelů
- Osobní ohodnocení a pravidelné odměny po uplynutí zkušební doby
- Možnost seberealizace
- Možnost využívat vzdělávání a supervizi
- 5 týdnů dovolené
- Zaměstnanecké výhody: stravování v zařízení za dotovanou cenu, masáže, Fokus Pass v hodnotě 1000-Kč/ čtvrtletně, příspěvek na penzijní připojištění

Zašlete prosím životopis včetně motivačního dopisu.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

Adresa
Sulická 1597/48, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická, Zuzana Klimasová
Sulická 1597/48, 14200 Praha – Krč, Česká republika