Společnost INTER-SAT LTD, organizační složka je předním dodavatelem zařízení pro příjem satelitního, kabelového a pozemního digitálního vysílání a vybraných zařízení pro domácnost značky Tesla.

Junior účetní

Co vás čeká

Budete provádět účetní operace podle pokynů hlavní účetní. Především budete pořizovat prvotní účetní doklady do firemního IS. Jde zejména o provádění kontroly a účtování přijatých faktur, vydaných faktur a interních účetních dokladů. Budete provádět inventarizaci majetku a zásob, připravovat podklady pro audit a roční účetní závěrku a provádět inventarizaci účtů. Budete spolupracovat na dalších projektech.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme dobrou znalost podvojného účetnictví (nejméně na úrovni maturitní zkoušky SŠ ekonomického zaměření) a dobrou znalost práce na PC.

Výhodou bude, pokud budete

Mít znalost účetních standardů.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme samostatnou a odpovědnou práci, možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu v prostředí neustále se rozvíjející úspěšné mezinárodní společnosti a účast na zajímavých projektech v příjemném pracovním prostředí a kolektivu.


Informace o pozici

Společnost
INTER-SAT LTD, organizační složka
Adresa
Blučina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.


INTER-SAT LTD, organizační složka, Mgr. Pavel Smrž