Hledáme schopnou a pečlivou kolegyni, kterou baví čísla a účetnictví a ráda se učí i nové věci. Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici Samostatné účetní.
Pokud máte chuť pracovat v mladém a přátelském kolektivu a nebojíte se učit novým věcem, zašlete nám svůj životopis.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Požadujeme
- SŠ, (VŠ) ekonomického směru
- praxe na obdobné pozici
- znalost podvojného účetnictví
- znalost problematiky investic, majetku
- orientace v daňové oblasti
- MS Excel - pokročilá úroveň
- znalost NAVISION a AJ výhodou
- samostatnost, pečlivost, komunikativnost

Nabízíme
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- zaměstnanecké benefity
- odpovídající mzdové ohodnocení

Náplň práce
- likvidace zbožových a režijních faktur
- sestavování hlášení DPH (měsíčně)
- účtování evidence majetku, reporty investic
- zpracování účetních závěrek, spolupráce s auditory
- aktivní sledování aktuální legislativy DPH

Společnost
ACO Stavební prvky spol. s r.o.
Adresa
Jihlava – Pávov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pávov 141, 58601 Jihlava, Česká republika
567/121711