COOP Centrum družstvo hledá do zaměstnaneckého poměru kolegu na pozici JUNIOR ÚČETNÍ/ÚČETNÍ.

Vybraný kandidát bude proškolen zkušenějšími kolegy, znalost cizích jazyků není nutná. Rozsah pracovní agendy a pracovní pozice bude určena dle schopností a znalostí budoucího kolegy. Uvítáme člověka se zájmem o profesní růst. V případě domluvy je možná úprava v rozložení pracovní doby při zachování 40 hodin týdně.

Pracovní náplň

  • Saldokonto pohledávek a závazků
  • Kontrola, evidence a účtování zápočtů
  • Zajištění přidělené agendy v rámci finančního oddělení
  • Spolupráce při uzávěrkách
  • Komunikace s partnery
  • Odpovědnost za správnost zaúčtování účetních operací
  • Odpovědnost za správnost zaúčtování z pohledu daní
  • Dle schopností a znalostí kandidáta

Požadavky

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Znalost MS Office
  • Znalost IS SAP výhodou
  • Znalost EDI fakturace výhodou
  • Zkušenost se zpracováním saldokonta výhodou
  • Minimálně základní znalost účetních principů
  • Analytické a logické myšlení
  • Aktivní přístup, ochota učit se

Nabízíme

  • Plný pracovní úvazek
  • Osobní rozvoj a školení
  • Možnost profesního růstu
  • Stravenky a flexipassy
  • 25 dní dovolené
  • Čtvrtletní odměny

Možný nástup: březen 2019 nebo dle dohody.

Pracoviště v centru Prahy (Praha 3).

Společnost
COOP Centrum družstvo
Adresa
U Rajské zahrady 1912/3, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel