Výrobce sprchových koutů

Refernt / ka účetnictví

Co vás čeká

• pozice v oblasti administrativy
• komplexní zpracovávání účetní evidence

• spolupráce s controllingem v rámci vyhodnocování materiálového zabezpečení (např. optimalizace obrátkovosti zásob a jiné)

• spolupráce na účetních závěrkách v definovaném rozsahu a v definovaných termínech

• zodpovědnost za správnost svěřené účetní agendy včetně průkaznosti zůstatků na zpracovávaných bilančních účtech

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• středoškolské vzdělání ekonomického zaměření
• praxi v oblasti účetnictví
• spolehlivost a samostatnost, komunikativnost, flexibilitu, proaktivní přístup
• znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
• znalost dalšího jazyka výhodou

• praktická znalost různých ERP systémů v oblasti účetnictví vítána

• uživatelskou znalost PC (Microsoft Windows, Microsoft Office – zejména aktivní práce s Excelem)

Co vám můžeme nabídnout

• práci ve zkušeném dynamickém týmu
• prostor pro seberealizaci a získávání zkušeností
• prostor pro vlastní iniciativu
• systém firemních benefitů (5 týdnů dovolené, 13. plat a další)
• podporu vzdělávání
• možnost profesního růstu ve stabilní firmě se zahraničním kapitálem

V případě, že máte o danou pozici zájem, těšíme se na Váš profesní životopis.

Společnost
SanSwiss s.r.o.
Adresa
Popovická 1123, Jičín – Valdické Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SanSwiss s.r.o., Anna Richtrová
602 393 638