Společnost SMC Industrial Automation patří ve světovém měřítku mezi největší a nejpokrokovější výrobce pneumatických prvků pro průmyslovou automatizaci. Z důvodu našeho úspěšného rozvoje hledáme k posílení našeho týmu pro centrálu v Brně kandidáta/kandidátku na pozici:

Pracovník Sales Service - vhodné pro absolventy SŠ/VŠ

Náplň práce:

- Poskytování základní technické podpory v oblasti pneumatických prvků

- Efektivní zpracování a vyřizování objednávek včetně fakturace

- Řešení reklamací

- Tvorba cenových nabídek, Offer follow- up

- Řešení požadavků a komunikace se zákazníky a ostatními kolegy

- Zajištění kompletní péče o zákazníky v koordinaci kolegů z jiných oddělení

- Elektronická archivace dokumentů

- Práce v systému SAP a Lotus Notes

Požadujeme:

- SŠ/VŠ strojírenského zaměření podmínkou

- Zkušenost z Back office nebo zákaznického servisu výhodou

- Samostatnost, spolehlivost a loajalitu

- Komunikační schopnosti

- Smysl pro týmovou práci

- aktivní znalost AJ, NJ výhodou

- Znalost práce na PC

Nabízíme:

- Moderní a příjemné pracovní prostředí

- Zajímavou a samostatnou pracovní pozici

- Zaškolení na pozici Sales Service včetně technického zaškolení

- 5 týdnů dovolené

- Stravenky, nápoje zdarma, ovoce

Budeme se těšit na Vaše zprávy!

Společnost
SMC Industrial Automation CZ s.r.o.
Adresa
Hudcova 2934/78a, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.