Skupina Dürr je jedním ze světových lídrů ve strojírenství a stavbě strojírenských zařízení.

Základem pro naši vedoucí pozici na trhu je globální přítomnost, výrazná kultura zaměřená na inovace a orientace na zákazníky.

Dürr dodává nejen do automobilového průmyslu, ale také do ostatních oblastí jako je strojírenství, chemický a farmaceutický průmysl, dřevozpracující průmysl.

Dürr Systems Czech Republic a.s. se sídlem v Ledči nad Sázavou se specializuje na vývoj, výrobu a prodej aplikační techniky a komplexních řešení pro lakování v obecném průmyslu.

Senior konstruktér / Manažer vývoje

O pozici

Hledáme kolegu s ambicí převzít v prvé řadě odpovědnost za některou naši produktovou řadu a během několika málo let také odpovědnost za konstrukční tým.

Dürr Systems Czech Republic a.s. je součástí silné nadnárodní skupiny, ale s vlastním portfoliem výrobků za které má plnou odpovědnost. Uvidíte tedy na trhu svůj vlastní finální výrobek.

Pozice je charakterizována „podnikatelským přístupem“, vy budete určovat směr a koordinovat aktivity s ostatními odděleními s cílem uspět s novým výrobkem na trhu.

Oblast práce

  • Převzetí odpovědnosti za konstrukci jedné produktové řady a to za podpory kolegů
  • Spolupráce na vývoji dalších produktových řad z pozice „projektového manažera“
  • Komunikace s partnery a kolegy v Německu
  • Komunikace a koordinace aktivit s ostatními odděleními v rámci firmy
  • Postupné přebírání manažerských činností od stávajícího vedoucího konstrukce

Budete potřebovat

  • Ambici vytvořit vlastní produkt a současně koordinovat aktivity týmu
  • Plynnou angličtinu nebo němčinu pro denní komunikaci s partnery
  • Chuť se učit
  • Zkušenosti v konstrukci – přesné strojírenství
  • Rutinní znalost 3D SW
  • Uživatelská znalost na PC, Word, Excel, Outlook
  • Schopnost práce v multikulturním prostředí

Náplň práce

  • Návrh koncepce výrobku
  • Tvorba konstrukční dokumentace
  • Koordinace aktivit s partnery v Německu
  • Koordinace některých vývojových projektů
  • Podíl na řízení týmu konstruktérů
  • Ve spolupráci s technologií posouzení vyrobitelnosti
  • Průběžná analýza vývojových procesů s cílem trvalého zlepšování efektivity a kvality vývoje

Nabízíme

  • Spojení výhod práce v globální firmě s výhodami práce v malé firmě s českou kulturou
  • Možnost tvorby vlastního výrobku
  • Možnost postupného růstu do pozice šéfkonstruktéra našich výrobků
  • Odpovídající a zcela konkurenceschopné platové ohodnocení
  • Běžné firemní benefity (vzdělávání, výuka jazyků, dovolená navíc, příspěvek na stravování atd.)
  • Dlouhodobá perspektiva uplatnění
  • Účast na veletrzích

Společnost
Dürr Systems Czech Republic a.s.
Adresa
Podolí 1237, Ledeč nad Sázavou
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Project Manager, Konstruktér, Vývojový inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Dürr Systems Czech Republic a.s., Petra Cihlářová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.