VIVnetworks.com je společnost, která na východoevropském trhu zastupuje již 10 let největší světovou společnost zabývající se affiliate marketingem – CJ Affiliate by Conversant. VIVnetworks.com operuje affiliate programy významných klientů v regionu jako je např. Notino, Footshop, KASA.cz, ZOOT.cz, MALL, AboutYou, HEJ.sk, ZLAVADNA.sk, Sportisimo, TESCOMA.cz, ALLIANZ.cz, ČSOB, Tchibo, Astratex, a dalších 500 inzerentů.

Client Manager for Romania, Hungary, Ukraine

Kdo jsme?

VIVnetworks.com je 10 let exklusivním operátorem největší affiliate sítě na světě CJ by Conversant (cj.com) v CEE regionu, špičkou mezi affiliate technologiemi ve světě.

Hledáme pomocníky s tahem na branku.

Pokud chcete zkusit prudce se rozvíjející obor affiliate marketingu (výkonnostní online marketing), pak se spojte s námi, využíváme nejmodernější technologie a máme více jak 500 klientů v ČR, SK v Evropě a USA. Hledáme kolegy, kteří mají chuť pracovat v Praze pro naše i zahraniční klienty.

HLEDÁME :

- schopné kolegy, které práce s technologiemi na internetu baví

- práce je vhodná i pro absolventy nebo studenty posledních ročníků

- kolegy, kteří chtějí začít pracovat v online marketingu

- dříče, kteří chtějí na sobě neustále pracovat, aby se vypracovali ve špičku v oboru

Požadujeme:

Alespoň jeden z těchto jazyků - Rumunštinu nebo Maďarštinu nebo Ukrajinštinu na úrovni C1-C2 a češtinu na úrovni min B2.

- pokročilá znalost angličtiny nebo češtiny je neprůstřelnou podmínkou pro schopnost komunikace uvnitř týmu

- pečlivost a dotahování jednotlivých úkolů

- pro-klientský přístup ( denní komunikace a rozvoj spolupráce se stávajícími a novými klienty)

- vzdělání – SŠ, VŠ nebo studium na VŠ se zaměřením na marketing výhodou

- praxe v online marketingu výhodou

Náplň práce

- spolupráce se stávajícími klienty v oblasti affiliate marketingu

- komunikace s klientem (telefonicky a e-mailem)

- vyhledávání dalších příležitostí na trzích CEE

- prostor pro realizaci vlastních nápadů

-samostatná práce na výkonnostních kampaních našich klientů

Nabízíme:

- možnost zkráceného úvazku pro Rumunsko a Ukrajina a full time pro Maďarsko

- HPP a pro studenty možnost i DPP

- velice zajímavou práci v mezinárodním kolektivu mladých lidí

- vhodné i pro studenty posledních ročníků

- výkonnostní odměny v závislosti na výsledku celé firmy

- příspěvek na stravu cca 2000Kč/měs.

- zázemí stabilní a rychle rostoucí společnosti

- získání know-how Affiliate marketingu (výkonnostní marketing)

- 6 týdnů dovolené

VIVnetworks.com je exklusivním partnerem CJ by Conversant (www.cj.com) největší veřejné affiliate sítě na světě. Jsme nejrenomovanější společnost v oboru a zaměřujeme se na klienty, kteří mají zájem zvýšit své příjmy z eCommerce pomocí affiliate marketingu. Evangelizujeme trh, organizujeme konference a díky naší činností více jak 10 let jsme největší společností na trhu v tomto oboru v ČR a SR s pobočkou i v Polsku. Naši klienti např.: Zoot.cz, Kasa.cz, Mall.cz ,Euronics, Notino.com, Bata.cz, Allianz.cz , ČSOB Pojišťovna, Astratex a 500 dalších nejen v Čechách a na Slovensku, ale i Evropě a USA.

O CJ by Conversant na www.cj.com. O VIVnetworks.com na www.vivnetworks.com

About us

VIVnetworks.com is the exclusive operator of the largest affiliate network worldwide in the CEE region, CJ by Conversant (cj.com), the world's leading affiliate technology provider.

If you want to try affiliate marketing (performance online marketing), do not hesitate to contact us, we use the best technology, have more than 500 clients in not just the Czech Republic, but whole Europe and the USA. We are looking for colleagues who want to work in Prague for foreign clients.

We are especially looking for people who speak (level C1) or native speakers:

Hungarian- full time

Romanian - part time

Ukrainian - part time

+ Czech level min. B2

We are looking for:

truly capable colleagues working with technologies on the internet.
or colleagues who want to get started in online marketing.
We demand:

advanced knowledge of Czech or English
care and precision
pro-client approach (day-to-day communication and development of cooperation with existing and new clients)
working for the client with enthusiasm
Job description

working with existing affiliate marketing clients
communicating with the client (by phone and e-mail) and searching for new customers
looking for other opportunities in the market
space for realizing your own ideas
work on our clients' performance campaigns
We offer

very interesting work in the international team
also suitable for students of the last years
performance rewards depending on the outcome of the entire business
the background of a stable and fast-growing company
getting Affiliate marketing know-how (Performance Marketing)
flexible hours
You can get to know us here: www.vivnetworks.com

Společnost
VIVnetworks.com s.r.o.
Adresa
Jungmannovo náměstí 753/18, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Polština (Výborná) nebo Maďarština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.