Jsme AXIGON a.s. – autorizovaný distributor palivových karet Shell a zároveň jeden z největších odběratelů pohonných hmot v ČR (přes 40 mil. litrů ročně). Staráme se o 10 000 firem, které využívají naše palivové karty (euroShell, EuroOil a CNG karty innogy).

AXIGON a.s.-autorizovaný distributor tankovacích karet Shell

Pro náš Akviziční tým v Náchodě hledáme nové kolegyně a kolegy.

Náplň práce:

  • Vyřizování příchozích poptávek (telefonicky a prostřednictvím e-mailu)
  • Ověřování obchodního potenciálu u přidělených kontaktů
  • Administrace akviziční agendy nových klientů

Požadavky na pozici:

  • Schopnost komunikace po telefonu a e-mailu
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Ochota učit se, schopnost pracovat v týmu
  • Odpovědnost a důslednost

Co nabízíme:

  • Náborový příspěvek až 10 000 Kč
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Možnost pracovat na zkrácený úvazek
  • Garance mzdy i při nesplnění plánu prodeje
  • Vysoké výkonové bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Zaškolení, profesní rozvoj s možností kariérního postupu
  • Práci v příjemném prostředí, osobní přístup
  • Flexibilní pracovní dobu. Práce jenom během pracovního týdne
  • Zvýhodněné ceny nákupu zboží firem v rámci holdingu (Dermacol)
  • Zvýhodněné ceny nákupu pohonných hmot a mobilního volání
  • Tato pozice je vhodná i pro absolventy a pro zaměstnance po návratu z rodičovské dovolené.

Jsme přímý zaměstnavatel, společnost AXIGON a.s.

V případě zájmu o tuto pozici prosíme, zašlete životopis prostřednictvím volby „odpovědět“ na konci inzerátu.

Společnost
AXIGON a.s.
Adresa
Palachova 1742, Náchod
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Referent, Konzultant, Pracovník front office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

AXIGON a.s., Petr Krekule