IMCoPharma a.s.
Společnost IMCoPharma a.s. působí v oblasti mezinárodního obchodu se substancemi pro farmaceutický průmysl a orientuje se především na země SNS. Pobočky máme v Rusku, na Ukrajině, v Uzbekistánu, Kazachstánu a Bělorusku.
Aktuálně hledáme schopné uchazeče/ky pro svůj rostoucí tým na pozici:

Specialista obchodního oddělení s RJ (vhodné i pro absolventy)

Náplň práce:

-každodenní telefonická a písemná komunikace v ruštině z kanceláře v sídle společnosti v Bílovci, Moravskoslezský kraj
-rozvoj obchodních případů s našimi klíčovými i novými klienty
-sledování stávajících obchodních případů a plnění stanovených cílů v rámci projektů
-práce v obchodním týmu
-vyřizování objednávek, koordinace logistiky, koordinace plateb

Požadujeme:

-ruský jazyk – slovem i písmem
-anglický jazyk – středně pokročilá znalost
-český jazyk – komunikativní úroveň
-VŠ, popř. SŠ vzdělání
-řidičský průkaz sk. B (výhodou)
-zkušenosti z obchodní oblasti výhodou (nikoli podmínkou)
-práce vhodná i pro absolventy

Nabízíme:

-zajištění dopravy z Ostravy- Svinova do sídla společnosti v Bílovci a zpět
-práci v úspěšné farmaceutické exportní společnosti
-možnost profesního i osobního růstu
-perspektivu dlouhodobé spolupráce, po zapracování občasné služební cesty do zemí SNS
-moderní a příjemné pracovní prostředí v menším týmu (pracoviště v Bílovci)
-pestré spektrum pracovních úkolů
-možnost domluvy práce na částečný úvazek (pro studenty)

Adresa
Budovatelská 1178/35, Bílovec
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Ruština (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Nákupčí, Obchodní zástupce, Ředitel/manažer nákupu, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

mcePharma s.r.o., Jana Minarčíková